Haber Sitesi
HV
09 HAZİRAN Cuma 12:13

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI ARASINDA ABDULLAH ALTINTAŞ DA VAR

AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayları arasında öne çıkan isimlerden biri de İş Adamı Abdullah Altıntaş.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2023 16:54   Güncelleme : 22-03-2023 17:01
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI ARASINDA  ABDULLAH ALTINTAŞ DA VAR

 

 

Siyasetin başarılı isimlerinden olan Altıntaş, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından Aday Adaylığı açıklamasını yaptı. İl Sekreterliği görevini yürüten ve Adaylığı sebebi ile görevinden istifa eden Altıntaş; açıklamasında şunları kaydetti:

 

‘Cumhurbaşkanımız

Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 

“Yarın değil hemen şimdi” ve

“Türkiye Yüzyılı” hedefleri ile

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 28. Dönem Balıkesir Milletvekili Aday adaylığı için gururla ve onurla yürüttüğüm AK Parti Balıkesir İl Sekreterliği - il Başkan Yardımcılığı görevimden, Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın olurları ve İl Başkanımız Sayın Ekrem Başaran'ın onayları ile istifa etmiş bulunmaktayım.

Özellikle Birlikte yol yürüdüğümüz değerli İl Başkanımız Ekrem Başaran ve değerli dava arkadaşlarıma tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

Aziz milletimize ve Türkiye Yüzyılı inşasına hizmet etmek için çıktığım bu kutlu yolda, Rabbim yar ve yardımcım olsun mahcup etmesin inşallah.

Mensubu bulunmaktan onur duyduğum AK Parti Balıkesir İl Başkanlığımıza, 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adaylığı için müracaatımı yapmış bulunmaktayım.

Rabbim çıkmış olduğumuz bu mukaddes yolda yar ve yardımcımız olsun inşallah.

Başlasın Türkiye Yüzyılı...

 

Abdullah Altıntaş Kimdir?

1966 Dursunbey doğumlu. Lisans mezunu. Özel bir şirkette genel müdürlük görevini icra etmektedir. 2009-2013 Merkez ilçede Teşkilat Başkanı olarak görev yaptı. 2020 yılında İl Yönetim Kurulu üyeliği görevini yerine getirdi. 2021 yılı itibariyle İl Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.

AK Parti Balıkesir İl Sekreterliği görevini yürüten ve Adaylığı sebebi ile görevinden istifa eden Altıntaş

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

AdminAdmin

YORUMLAR