Haber Sitesi
HV
28 MART Salı 18:56

CEMAL KOCATAŞ AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Balıkesir Milletvekili Aday Adayları arasında dikkat çeken isimlerden biri de Cemal Kocataş.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-03-2023 23:11   Güncelleme : 19-03-2023 23:27
CEMAL KOCATAŞ  AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

1965 yılında Sındırgı’da doğan Cemal Kocataş,

Siyasete Sındırgı ilçesinde MHP ilçe başkanı olarak başladı. 1996-2009 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarında çeşitli görevlerde bulundu. 2009-2014 yıllarında MHP Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyeliği ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üyeliği yaptı.

 

2020-2023 yılları arasında Ak Parti Karesi İlçe Teşkilatında Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı ve başkanvekilliği görevlerini yürüten Kocataş, bir dönem Balıkesirspor As Başkanlığı yaptı.

 

Cemal Kocataş geçtiğimiz günlerde AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adaylığını açıkladı

Kocataş açıklamasında şunlara yer verdi.

 

‘Bu güne kadar hayatımın her evresinde düstur edindiğim milli ve manevi değerleri yaşamak, yaşatmak ve yüceltmek için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve Cumhur İttifakı bünyesinde; ilimize, ülkemize ve gönül coğrafyamıza hizmet etmek amacıyla milletvekili aday adayıyım. Yüce rabbim yar ve yardımcımız olsun.’

AdminAdmin

YORUMLAR
Mustafa 1 hafta önce
Cemal bey Balıkesir'de kişiliği ve karakteri ile vatandaş tarafından takdir edilen ve sevilen bir siyasetçidir. Milletvekilliği fazlasıyla hakettiği bir makamdır, inşallah seçilecek bir yerden aday gösterilir. Rabbim çıktığı bu yolda kendisini muvaffak eylesin.