Haber Sitesi
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 14:48

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, silahlı saldırıda hayatını kaybetti

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, hain bir pusuda motosikletli bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2022 19:51   Güncelleme : 30-12-2022 20:23
Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, silahlı saldırıda hayatını kaybetti

Ateş, Başından vurularak olay yerinde hayatını kaybetti.

Balıkesir Dursunbey’li akademisyen Sinan Ateş, arkadaşı Selman Bozkurt ile birlikte Çankaya ilçesi Kızılırmak Mahallesi 1456 Sokak'taki İnci Apartmanı'ndan çıktıktan sonra, motosikletli bir kişinin hain silahlı saldırısına uğradı.

Ateş başından vurularak olay yerinde hayatını kaybederken, arkadaşı Bozkurt ise omzundan vurularak yaralandı. İhbarla olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olayın ardından kaçan motosikletli saldırganın yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

ATEŞ 2 SAAT ÖNCE FIRAT ÇAKIROĞLU'NU ANMIŞTI

Hayatını kaybeden Ateş’in, olaydan 2 saat önce, Twitter'da İzmir'de 2015 yılında karşıt görüşlü öğrencilerin kavgasında yaşamını yitiren Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi sorumlusu Tarih bölümü öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu andığı görüldü.

 

Ateş paylaşımında, "Şafağın hiç sökmeyeceğini düşündüğünüz anlarda aklınıza 40 çerisiyle Çin sarayını basan Kürşat, idealleri uğruna dağlara çıkan Enver, işgal donanmasına bakıp 'Geldikleri gibi giderler' diyen Mustafa Kemal, 30 kişi kalsak da mücadelemiz sürecek diyen Fırat gelsin" ifadelerini kullanmıştı.

 

Sinan Ateş Kİmdir >>> https://www.habermecra.com/haber/sinan-ates-kimdir-1974.html

AdminAdmin

YORUMLAR