Haber Sitesi
HV
09 HAZİRAN Cuma 12:09

ÖMÜR AKYILDIZ EROĞLU ADAY ADAYI

Balıkesir AK Parti Milletvekili Aday Adayları arasında dikkat çeken isimlerden biri de Ömür Akyıldız Eroğlu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2023 17:20
ÖMÜR AKYILDIZ EROĞLU ADAY ADAYI

                              

 

 

Eroğlu AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adaylığı açıklamasında bulunurken şunları kaydetti:

 

‘Dünya mazlumlarının sesi olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, milletimizin ve ülkemizin geleceğini tayin edeceği 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti'den milletvekili aday adaylığımı resmi olarak yapmış bulunmaktayım. Seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, desteklerinizi bekliyorum.

Selam ve saygılar...

 

Ömür Akyıldız Eroğlu kimdir?

 

‘Ömür Akyıldız Eroğlu Balıkesir doğumludur. Balıkesir’de yaşıyor. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Balıkesir’de gördü. Ankara Üniv. Diş Hekimliği Fakültesini okudu.

İlk olarak serbest muayenede görev yaptı. Daha sonra kamuda Balıkesir SSK Hastanesinde, Balıkesir Seka Kâğıt Fabrikasında, Sağlık Müdürlüğünde görev almış. Ve şuan da Diş Hastanesinde Baş Hekim yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Bunların yanında gönüllülük esaslı çalışmaları devam etmektedir. Balıkesir sığınma evlerinde çalışmalarda bulundu ve kadınlara meslek edindirme konunda destek oldu. Şuan da Yeşilay Balıkesir Şube Başkanlığını yürütmektedir.’

AdminAdmin

YORUMLAR